niedziela, 5 stycznia 2014

Planowanie

Witajcie w Nowym Roku!

Pewnie każdy z Was robi sobie jakieś plany i ma postanowienia na Nowy Rok. Ja też zastanawiam się, co nowego zrobię, a mam trochę zaległości robótkowych.
Mam dwie różowe (o zgrozo!) ramki na zdjęcia, które przemaluję, żeby pasowały do wystroju mojego pokoju. Mam też dwie skrzynki, które czekają na jakiś pomysł, a jedną z nich dostałam od mojego syna jakieś dwa lata temu :). Wciąż coś mi przeszkadzało, żeby ją zrobić. Teraz obiecałam sobie, że najwyższy czas na wykonanie ciekawej skrzyneczki. Oczywiście mam kuleczki na nowe malowane korale, na święta Wielkanocne na pewno będą jajeczka, a wśród decoupage'u znajdę (chyba) czas na biżuterię z koralików i uszycie torebek z filcu. Aha, jeszcze będą Walentynki, więc przydadzą się jakieś serducha.
Trochę tego się uzbierało, więc na pewno nie będę się nudzić.
Na początek zrobiłam lusterko z szufladką. Taką malutką toaletkę. Dostałam ją w prezencie urodzinowym w mininym roku. Też trochę sobie poczekała na zrobienie.
Tak wyglądała przed pomalowaniem:
Lusterko okleiłam taką tasmą, żeby nie zabrudzić farbą. Teraz wygląda tak:
Trochę widać światło lamy błyskowej, ale myślę, że i tak widać, jak to lusterko jest zrobione.
Następne będa ramki na zdjęcia.
Pozdrawiam wszystkich!

4 komentarze:

 1. Lusterko od razu nabrało fajnego klimatu
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Tak więc życzę powodzenia! Ja też mam 100000 postanowień na Nowy Rok. Na razie wszystko się układa, ale czas pokaże! Szczęśliwego Nowego Roku!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Lusterko piękne <3 A w realizacji postanowień-życzę powodzenia i czekam na efekty :D

  OdpowiedzUsuń