niedziela, 4 maja 2014

Długi weekend

Witajcie!

Wszyscy czekaliśmy na "majówkę", ja oczywiście też. Nie mogłam się wprost doczekać,  no i co... i deszcz wszystkie plany mi pozmieniał! Może tak nie do końca, ale jednak. Poprostu zmieniłam kolejność prac. Tak w ogóle to zaplanowałam odnowienie i wystrój balkonu. Zdążylismy z mężem pomalować ściany balkonu i jeden raz balustradę i... zaczęło lać. Aha, jeszcze zdążyłam poprzyklejać kamienie na ścianę, bo będę robić maleńkie oczko wodne.
Jak będzie gotowe, to Wam pokażę. Poniewaz padało, zrobiłam ze zniszczonych garnków kamienne donice. Wykorzystałam do tego klej do płytek i stare szmaty. Wyszło całkiem fajnie.
Jak wyschną, to jeszcze je pomaluję. Pomalowalam też lampę naftową, dzbanek i dwie osłonki na doniczki. Jak widzicie, ze starego zrobiłam nowe.
Bardzo bym chciała, żeby mój balkon był taki klimatyczny, żeby z przyjemnością się na nim wypoczywało. Mam nadzieję, że mi się to uda. Troszkę kwiatków już wsiałam i czekam, aż zakwitną.
Minął ten weekend tak bardzo szybko, a ja mam jeszcze tyle do zrobienia! Teraz czas na oczko wodne i dopieszczanie wystroju balkonu. Jak już wszystko zakwitnie, to pokażę Wam mój balkon.

Pozdrawiam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz