sobota, 30 września 2017

Galaktyka

Witam Was serdecznie!
Czy spoglądaliście kiedyś na niebo? W piękny ciepły wieczór patrzyliście jak gwiazdy migoczą i zastanawialiście się czy tam gdzieś w przestworzach ktoś jest. Ktoś żyje gdzieś na jakiejś planecie albo w odległych galaktykach czyta książki tak jak my? Taaak, no ja czasami się nad tym zastanawiam. Tak sobie myślę, że może ktoś taki jak ja siedzi sobie na ławeczce na nieboskłonie i w komputerze przegląda wiadomości. Czy chcielibyście mieć taki swój nieboskłon?

http://szuflada-szuflada.blogspot.com/2017/09/wyzwanie-wrzesniowe.html

 

Jak tak sobie patrzyłam, która gwiazdka do mnie mruga to pomyslałam, że z koralików moż na zrobić coś w rodzaju galaktyki. Wszak galaktyka to zbiór gwiazd i pyłu gwiezdnego. Spróbowałam i wyszedł całkiem fajny wisior.
Zobaczcie kilka elementów z bliska.

W środku jest złota najważniejsza gwiazda, a małe gwiazdeczki ją otaczają. Gwiezne listeczki rozświetlają aurę wokół .
Cały wisior cudnie się mieni w promieniach światła. Ale, ale nie była bym sobą gdybym nie zrobiła do tego wisiora kolczyków i bransoletki. O tym opowiem wam następnym razem.
Pozdrawiam!
 

6 komentarzy:

 1. Bardzo ładny naszyjnik. Popracuj jeszcze nad techniką robienia zdjęć (są trochę niedoświetlone), a założę się, że w rzeczywistości praca wygląda jeszcze ładniej! Pozdrawiam. Manoofka.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję za opinię i radę. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam te iryzujące koraliki! Piękny naszyjnik!
  Dziękuję za udział w wyzwaniu!

  OdpowiedzUsuń